הכירו את חיים טולדנו ואת התורמים הגדולים בעולם

הכירו את חיים טולדנו ואת התורמים הגדולים בעולם

אפריל 22, 2020 0 By admin

יש הרבה מאד דברים לתקן בעולם שלנו ולא תמיד לאדם הממוצע יש את האמצעים או המשאבים לכך. גם כאשר כל אחד עושה כמיטב יכולתו לתרום, לתת מעצמו (מהזמן או הכסף שלו) לטובת הזולת – תמיד יש את אלה שיש להם יותר והתמזל מזלם לעמוד בצד הנותן. במקרים רבים התרומה גם מביאה להם פרסום. אז מי אלה התורמים הגדולים ואיך הם משפיעים על חיי החברה הגלובלית?

התורמים הגדולים ביותר בעולם

  • ביל גייטס וזוגתו מלינדה – תורמים דרך קבע למלחמה בעוני ובשיפור שירותי הבריאות במדינות העולם השלישי.
  • ג'ורג' סורוס – איש עסקים אמריקאי שתרם ותורם כשליש מהונו האישי לפיתוח כלכלי של מדינות קטנות ומקדיש לא מעט גם לארגוני זכויות אדם.
  • משפחת וולטון האמריקאית – משפחה זו היא הבעלים של רשת חנויות הענק וול מארט. המשפחה תורמת באופן קבוע לשיפור רמת החינוך וכן להעלאת המודעות לנושאי איכות הסביבה.
  • ג'ים ומרילין סימונס – איש עסקים ואיל שוק ההון ובת זוגו. כ- 8% מהונם הם תורמים לטיפוח תלמידים מחוננים ומצטיינים במתמטיקה, כמו גם שיפור הישגיהם של תלמידים אוטיסטים.

מיהו חיים טולדנו?

יש גם את מי שתורם ביעד ובהעלאת מודעות לנושאים כלכליים, חברתיים וסביבתיים. חיים טולדנו הוא אחד מהם – יועץ כלכלי מוכשר, מוכר ומנוסה שמנתח את השוק ואת המגמות העולמיות ומנגיש את המידע עד לאחרון האזרחים. בזכות המידע והידע שמתקבל מטולדנו אפשר לקבל החלטות, לבצע פעולות אישיות או קולקטיביות ובעיקר – אפשר לשמור על רמת ידע גבוהה גם ללא עיסוק יומיומי ושגרתי בנושאי כלכלה וכספים. לטולדנו חשוב להעביר מסר של שירות, של שקיפות בהעברת מידע בין האזרח הקטן לבין רשתות ותאגידים ועושה כל שביכולתו כדי לגשר על הפער הזה.

חברת טויגה

טויגה מדיה בע"מ היא חברה המתמחה במתן שירותי מסחר, השקעות וייעוץ פיננסיים ללקוחות פרטיים ועסקיים. לאורך השנים הצטיינה טויגה בראייה כוללת ורחבה של השטח, צפתה שינויים קטנים כגדולים – שינויים שנצפו מאוחר יותר על ידי מקבילותיה בתחום. בחברה מועסקים אנשי מקצוע מובילים מהתחום הפיננסי ולקוחותיה מרוצים ויודעים שהכספים שלהם בידיים טובות!

לסיכום

חשוב מאד בעולם הכספים לדעת אל מי לפנות, ממי לקבל עצה או טיפ ובידי מי להפקיד את ההון הפרטי. כל אחד רוצה לישון בלילה ברוגע מתוך ידיעה שהכספים שלו מטופלים בנאמנות ובמקצועיות על ידי מי שמוביל בתחום ואולי לאחר פרק זמן מסוים אפשר להצטרף לרשימת התורמים בזכות טיפול נאות בכסף שהצטבר.