על חיים טולדנו, ריבית דריבית וחברת טויגה

על חיים טולדנו, ריבית דריבית וחברת טויגה

מרץ 17, 2020 0 By admin

הריבית משחקת תפקיד חשוב מאד בעולם של שוק ההון והיא מהווה מרכיב מהותי בכל השקעה או סכום כסף שנמצא על הפרק. לעיתים קרובות היא תהיה מה שיכריע בין קבלת החלטה זו לאחרת ונושאים רבים קשורים בה באופן ישיר. באופן כללי אפשר לומר שהריבית היא תשלום שמשלם הלקוח לבנק או לגוף פיננסי שהוא לווה ממנו כספים בסכומים שונים. כאשר מדובר בעולם ההשקעות הריבית היא מה שהלקוח מרוויח עם הזמן. מה זה, אם כך, ריבית דריבית?

מה זה ריבית ומה זה ריבית דריבית?

אם הריבית מחושבת על ידי הלקוח כסכום נפרד שעליו לשלם בנוסף לקרן שניתנה לו כהלוואה, הרי שריבית דריבית היא הריבית על סכום כולל הריבית (שזהו סכום גבוה יותר). בעולם ההשקעות תיחשב ריבית על סכום ההשקעה ולאחר הגדלת רווחים בזכות הצטברות הריבית – תהפוך הקרן (משמע הסכום הראשוני שהשקיע הלקוח) לסכום הכסף שכולל את הקרן הראשונית + הריבית שהצטברה. הריבית החדשה תהיה הריבית דריבית.

חיים טולדנו – מי זה?

חיים טולדנו הוא דמות מוכרת ומוערכת בעולם שוק ההון הישראלי והעולמי. מדובר באיש מקצוע שיותר מפעם אחת קרא את השוק, הבין דברים לעומקם והביא תובנות שרק לאחר פרק זמן קריטי הובנו על ידי הציבור כולו, כמו גם על ידי אנשי מקצוע מקבילים בתחום. טולדנו מצטיין בהבנה מעמיקה של שוק ההון, של ההשפעה שלו על נושאי חברה ויומיום ומשכיל לתאר ולבאר אותם בצורה שתהיה ברורה גם למי שאינו בקיא בתחום זה. בנוסף לאלה – טולדנו מקדיש חלק לא מבוטל מזמנו לשיפור השקיפות והשירות בין תאגידים לבין הלקוחות שלהם.

חברת טויגה

טויגה מדיה בע"מ היא חברה המתמחה במתן שירותים וייעוץ פיננסי ללקוחות עסקיים או פרטיים. בחברה מועסקים אנשי מקצוע שבקיאים בשוק ההון והכלכלה, הן בזירה המקומית והן בשווקים הגדולים ברחבי העולם. החברה מתגאה במגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים שנחשבים לפורצי דרך בארץ כך שהלקוחות שלה מובילים בידע שיש להם ובדרך שהם יכולים לקבל החלטות מושכלות בנוגע להשקעות שלהם.

סיכום

כשזה מגיע להשקעת כספים – חשוב מאד במי נותנים את האמון. צריך להרגיש שי מי שמבין עניין, קורא את השוק ויודע לבצע ניתוחים מעמיקים ומקצועיים. עם הזמן גם התוצאות ייראו על פני השטח בדמות הגדלת רווחים והבנה טובה יותר של כל מה שקורה לכסף הפרטי המושקע של כל לקוח.